Konferencja Big Business Meets Science 4


INSPIRACJA ORAZ INNOWACJA

Dołącz do nas 24 listopada w prestiżowym hotelu SZAFRAN na niezwykłym wydarzeniu, które może na nowo zdefiniować sposób prowadzenia działalności w twojej branży. „Big Business Meets Science” to najlepsza platforma łącząca światy biznesu i nauki, otwierająca niezrównane możliwości rozwoju i sukcesu.

Wykorzystaj siłę postępu naukowego i wykorzystaj go do podniesienia wydajności swojej organizacji. Odkryj najnowsze przełomy i innowacyjne rozwiązania, które zrewolucjonizują dziedzinę pasywacji stali. Dzięki silnemu naciskowi naszego wydarzenia na wiedzę naukową uzyskasz bezcenne spostrzeżenia, które zmienią Twoje podejście do zapobiegania korozji i ochrony przed korozją.

Wzmocnij swoją organizację dzięki narzędziom, strategiom i partnerstwom niezbędnym do maksymalizacji wydajności i skuteczności. „Big Business Meets Science” to wyjątkowa okazja, aby uczyć się od liderów branży i wykorzystać ich wiedzę, aby napędzać swoją firmę do przodu. Nawiąż kontakt z wpływowymi przedstawicielami i nawiąż relacje, które będą napędzać przyszłą współpracę i rozwój.

Big Business Meets Science” to też charytatywna gala, której celem jest zrewolucjonizowanie edukacji w Polsce poprzez innowacyjny projekt niezależnej szkoły domowej. Uczestnicząc w tym wydarzeniu, przyczynisz się do bardzo potrzebnej reformy edukacji w kraju. Wspierając „Big Business Meets Science” bezpośrednio przyczyniasz się do rozwoju edukacji w Polsce. Wspierany przez nas innowacyjny projekt niezależnej szkoły domowej ma na celu zapewnienie uczniom transformującego środowiska uczenia się, sprzyjającego kreatywności, krytycznemu myśleniu i rozwojowi osobistemu.

Dołącz do nas


Zobacz jak wyglądała poprzednia edycja konferencji BBMS:


Dołącz do nas


NOWOCZESNE TECHNOLOGIE oczyszczania stali nierdzewnej


Darczyńcy Fundacji

Organizatorzy konferencji i patroni medialni
Cel fundacji: Szkoła online na miarę XXI wieku.

Statut Fundacji

Polityka prywatności

Logo Fundacja Serca Kreacja

Kontakt
Masz pytania?
Chcesz zostać sponsorem Fundacji?
Napisz do nas!

fundacja@sercakreacja.pl
Copyright © 2021 - 2023 - All rights reserved.