Konferencja Big Business Meets Science


  ZAREZERWUJ MIEJSCE NA KONFERENCJI  


24 maj 2021
Konferencja online z networkingiemW tegorocznej, drugiej edycji, zaplanowano aż trzy wydarzenia:


Pomysłodawczynią konferencji jest Joanna Idzikowska, współudziałowiec firmy Chimimeca Polska, która od lat wspiera rozwój rynku stali nierdzewnej w Polsce. W 2020 roku zorganizowała po raz pierwszy konferencję dla klientów firmy oraz wszystkich sympatyków Chimimeca Polska i stali nierdzewnej. Konferencji towarzyszyła aukcja charytatywna, która miała w celu wsparcia tarnogórskich rodzin, a dokładnie dzieci. Joanna Idzikowska jest filantropką i dlatego postanowiła zorganizować kolejną konferencję właśnie 24 maja 2021. Celem wydarzenia jest tym razem wsparcie edukacji dzieci i młodzieży. Już wkrótce uruchomimy stronę do zapisów na konferencję.
Cały dochód z konferencji zostanie przeznaczony na cel edukacyjny Fundacji Serca Kreacja.


Założenia konferencji:

Wierzymy, że…
Przemysł będzie ze sobą współpracować. Na współpracy budujemy zupełnie lepszy biznes.
Polska może być liderem w Europie.
Nasi klienci mają wiele zagranicznych inwestycji - budują fabryki, wszędzie gdzie stal nierdzewna jest konieczna - a tego używają wszyscy. 
Pomyśl o puszce Cola Coli… napój...została wyprodukowana w instalacji nierdzewnej, produkcja w instalacji nierdzewnych, to dzisiaj codzienność.

Komunikujemy, że…
Korzyścią z pierwszej edycji było przybliżenie przedsiębiorcom biznesu połączonego z korozją, a wartością dodaną wsparcie dla dzieci.
To jest dobre połączenie przede wszystkim, gdy działamy razem.
Przeżyjmy to jeszcze raz i przyjdź koniecznie znowu.
Już wkrótce zapisy.

Chcemy, aby…

Podczas konferencji dowiesz się…
O najnowszych rozwiązaniach technologicznych.
Dlaczego polskie spółki/firmy są lepsze od zachodnich i jak to wykorzystać?
O edukacji domowej - jak ona wpływa na rozwój dzieci….

Cytat przewodni wydarzenia:
O jakim biznesie nie myślisz, jakich nie masz marzeń - będzie  ci potrzebna instalacja nierdzewna.
Instalacje są potrzebne do życia i funkcjonowania każdej z firm.

Nasze wartości i zasady: *czy myślimy globalnie?
W prezencie po konferencji dostaniesz na maila rozdział książki „Mocna jak stal” o tym, co jest ważne, by posiadać dochodowy biznes.

Dlaczego warto być na konferencji…
Jest to wydarzenie w którym połączymy świat nauki, biznesu oraz przedsiębiorców w czasie teraźniejszym z mocnym rozgłosem na przyszłość. Czym dla nas jest dziś przyszłość? Dzielenie się wiedzą oraz myślenie o innych, to charakter tego wyjątkowego wydarzenia.

To wydarzenie branżowe, więc nie może Cię zabraknąć.
Tracisz czas i pieniądze? Błąd może kosztować cię utratą zysków.
Ile kosztuje przedsiębiorcę błąd? Co się dzieje z instalacją jeśli popełnisz go i zaskoczy cię korozja?
Nowe technologie – ich brak to strata pieniędzy?
Wybierz najlepsze produkty?
Jaki procent zysku może cię ominąć, gdy nie rośniesz wraz z branżą , trendem, nie doskonalisz procesów, czy też nie dbasz o instalację?
Źle wykonana pasywacja - licz się z tym, że klient nie zaakceptuje produktu!

Podczas spotkania otrzymasz...
wiedzę, szansę, możliwość rozwoju.


Panel biznesowy poprowadzą:

Przemysław Zwoliński - człowiek wiedza, praktyk biznesu, ekspert techniczny, prezes, szef na Europę Wschodnią w globalnej firmie stalowej, który realizuje od lat cele swoje i innych - mówi zaplanuj swoją karierę. Jak tego dokonał?

Tomasz Ciosek - człowiek architekt w szerokim znaczeniu, inżynier od porządkowania chaosu, pomaga właścicielom firm działać jak szwajcarski zegarek, po to, aby rozwój firmy nie był okupiony krwawicą jednej osoby, a firma pracowała dla właściciela, by budować grupę wspólników wspierających rozwój i siebie nawzajem. Buduje w oparciu o mechanizm kapitałowy - jak do tego doszedł?


Tomasz Król - człowiek "król Tomasz", dużo pisze o doskonaleniu, wiele usprawnia, najlepiej czuje się w pracy z firmami produkcyjnymi lub usługowymi nad poprawą ich procesów, fan minimalizmu, łamacz paradygmatów. Co z tego możesz wziąć dla siebie?


Małgorzata Gawełda - człowiek od zadań specjalnych, zajmuje się zarządzaniem w szerokim zakresie – finanse, rozwój, konsultant z ponad 20 letnim doświadczeniem. Do czego cię zainspiruje?


Temat panelu biznesowego: Dlaczego polskie spółki/firmy są lepsze od zachodnich i jak to wykorzystać?
"Czy polskie firmy mogą być bardziej efektywne od zachodnich? Jak to osiągnąć i wykorzystać?"


Rozmowy z prelegentami oraz interakcja z uczestnikami poprzez możliwość zadawania pytań bezpośrednio, będzie się toczyć wokół tematów:

Wspólnie przeprowadzą cię od problemu do rozwiązania - Big Business Meets Science druga edycja, poniedziałek 24 maja 2021.
Prześlij nam twoje pytanie, problem, case biznesowy, a my w skuteczny sposób przeprowadzimy cię przez proces doskonalenia się.
Czekamy na twoje pytania – jest to jedyna taka okazja, aby skorzystać z konferencji zorganizowanej wg twoich potrzeb.

Panel o korozji poprowadzą:

Zbigniew Brytan
– stal nierdzewna, Instytut Materiałów Inżynierskich i Biomedycznych, dr hab. inż., profesor Politechniki Śląskiej - specjalista w zakresie inżynierii materiałowej.  Wykładowca akademicki, wieloletni ekspert i konsultant Stowarzyszenia Stal Nierdzewna. Autor Vademecum Stali Nierdzewnej. Od wielu lat promuje użycie stali nierdzewnych, wspomaga wiedzą i doświadczeniem użytkowników oraz wyjaśnia przyczyny korozji. Uważa, że stal nierdzewna to materiał przyszłości, ale żeby ją z sukcesem stosować wymagana jest odpowiednia wiedza, którą z chęcią przekazuje.


Jerzy Niagaj – spawalnictwo, profesor, pracuje w dziedzinie spawalnictwa już od ponad 35 lat. Karierę zawodową zaczynał na uczelni wyższej, ale od 25 lat pracuje w Instytucie Spawalnictwa w Gliwicach. Poza pracami badawczo-wdrożeniowymi oraz opracowaniem ekspertyz technicznych, nadal prowadzi podstawowe i zaawansowane szkolenia spawalników i spawaczy. Ma także ogromne doświadczenie praktyczne w spawaniu większości rodzajów stali, ale szczególnie wszechstronną wiedzę posiada w zakresie spawania i przetwarzania stali nierdzewnych oraz stopów niklu i tytanu. Dzięki decyzji polskiego rządu o rozwoju energetyki jądrowej, ostatnie 10 lat ściśle współpracuje z instytucjami rządowymi na rzecz przygotowania polskiego przemysłu do budowy pierwszej  elektrowni jądrowej w Polsce.


Stefan Krakowiak - Wydział chemiczny, korozja, dr hab. inż., od ponad trzydziestu lat pracuje na Wydziale Chemicznym Politechniki Gdańskiej. Praca dyplomowa wykonana w Katedrze Technologii Zabezpieczeń Przeciwkorozyjnych dotyczyła zastosowania inhibitorów korozji w olejowych środkach ochrony czasowej metali. Późniejsze prace początkowo były związane z badaniem stali nierdzewnych oraz stopów niklu i tytanu w warunkach odsiarczania gazów spalinowych. Praca w ramach projektu została rozwinięta o aspekty badania stali nierdzewnych, a w szczególności o nowe metody badań oraz statystyczną ocenę wyników badań elektrochemicznych. Rezultatem tych badań był doktorat wykonany pod opieką Prof. dr hab. inż. Kazimierza Darowickiego. Kontynuacja badań nad stalami nierdzewnymi, szczególnie nad implementacją metody dynamicznej elektrochemicznej spektroskopii impedancyjnej oraz metody emisji akustycznej do oceny korozji wżerowej tych materiałów, pozwoliła na złożenie pracy habilitacyjnej. dr hab. inż. Stefan Krakowiak jest autorem ponad trzydziestu artykułów dotyczących stali nierdzewnych, powłok organicznych, inhibitorów korozji opublikowanych w renomowanych czasopismach tematycznych, dotyczących korozji i ochrony przed korozją. Wypromował ponad 200 inżynierów , magistrów inżynierów oraz absolwentów studiów podyplomowych. Bierze czynny udział w kursach szkolących inspektorów odbioru powłok malarskich (aprobata DNV) oraz ochrony katodowej.


Juliusz Orlikowski - Wydział chemiczny, korozja, dr hab, inż., wieloletni pracownik Politechniki Gdańskiej, Technologia Chemiczna, specjalność: Technologia Zabezpieczeń Przeciwkorozyjnych (1993), doktorat, technologia chemiczna (1998), habilitacja, inżynieria materiałowa (2011). Profil działalności naukowej i technologicznej: korozja i technologia zabezpieczeń przeciwkorozyjnych: pękanie korozyjne, korozja wżerowa, badania warstw pasywnych, ochrona elektrochemiczna, monitorowanie korozji i diagnostyka korozyjna, korozja w przemyśle spożywczym oraz petrochemicznym, analiz ryzyka (RBI). Uczestnictwo w panelu umożliwia wymianę doświadczeń dotyczących zastosowania stali nierdzewnych w przemyśle, technologii wytwarzania, przygotowania powierzchni oraz potencjalnych zagrożeń korozyjnych


Czy korozja stali nierdzewnej jest odwracalna? Jak ustrzec się korozji?

W panelu edukacyjnym, w którym między innymi usłyszycie, że dzieci w szkole mogą być szczęśliwe, zdrowe i odnoszące sukcesy, wystąpią:

Opowiedzą na pytania odnoście doskonalenia edukacji:

I wiele innych pytań na które odpowiemy.

Na koniec konferencji wystąpi jej fundatorka i inspiratorka Joanna Idzikowska, która opowie o swojej drodze do sukcesu i książki "Mocna jak stal".

Już wkrótce rejestracja oraz ogłoszenie agendy konferencji Big Business Meets Science 24 maja 2021.

  Powrót >>  


NOWOCZESNE TECHNOLOGIE oczyszczania stali nierdzewnej


PATRONI MEDIALNI

ORGANIZATORZY


Cel fundacji: Szkoła online na miarę XXI wieku.

Statut Fundacji

Polityka prywatności

Logo Fundacja Serca Kreacja

Kontakt
Masz pytania?
Chcesz zostać sponsorem Fundacji?
Napisz do nas!

fundacja@sercakreacja.pl
Copyright © 2021 - All rights reserved.