Nasza Kadra NauczycieliMałgorzata Latka

Dyrektor Grup Edukacyjnych

W Fundacji Serca Kreacja jestem Dyrektorem grup edukacyjnych oraz opiekunem grupy młodszej (1-3). Prowadzę zajęcia z zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej, informatyki oraz warsztaty.
Ukończyłam Uniwersytet Śląski w Katowicach na Wydziale Pedagogiki i Psychologii oraz Uniwersytet Opolski Studia podyplomowe z informatyki na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii. Od wielu lat jestem nauczycielem dyplomowanym. Przez cały czas zdobywam nowe doświadczenia poprzez udział w różnego rodzaju programach, projektach czy szkoleniach. Swoje życie związałam z dziećmi. Spełniam swoją pasję jaką jest edukacja i wspólne spędzanie czasu z dziećmi.
Chciałabym im stworzyć przyjazną przestrzeń i atmosferę, aby mogły się rozwijać, uczyć, spełniać swoje marzenia, aby każdego dnia wiedziały, że są najważniejsze.


Mariola Misiorowska

W Serduszkowej Nieszkole prowadząca konwersacje w języku angielskim i francuskim oraz zajęcia z dziećmi - inteligencja emocjonalna oraz rola mediacji w życiu młodego człowieka. Kurs tutor 1 stopnia. Doktor nauk humanistycznych stosowanych; dyplomowana na Uniwersytecie Montrealskim w Kanadzie. Absolwentka nauk politycznych i relacji międzynarodowych (Université du Québec a Montréal, Kanada) oraz handlu międzynarodowego (Conservatoire National des Arts et Métiers, Francja). Interesuje się innowacją społeczną i edukacyjną, komunikacją interpersonalną oraz międzykulturową, inteligencją emocjonalną oraz rozwojem potencjału grup i jednostek.


Adam Lip

Jestem pedagogiem, inżynierem mechatroniki, pasjonatem psychologii, aktorem improwizacji scenicznej, ale także (a właściwie przede wszystkim) człowiekiem. Na co dzień więc skupiam się, by o tej ostatniej "naklejce" pamiętać - w kontekście siebie i innych, że wszyscy jesteśmy tylko i aż ludźmi. A jako pedagog tę myśl przenoszę na relacje z uczniami na lekcjach.
Wolne chwile spędzam grając w gry, spotykając się z innymi oraz odkrywając nowe i nieznane mi jeszcze tematy. Prywatnie zaś nie lubię, gdy coś jest dla mnie niezrozumiałe.
W Serduszkowej Nieszkole pomagam w nauce matematyki i fizyki.


Anna Zwolińska

W Serduszkowej Nieszkole lektor języka angielskiego.
Absolwentka socjologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach; od 2000 roku lektorka języka angielskiego w biznesie. W czasie studiów byłam współzałożycielką i prowadzącą Fundację Forum Dialogu Między Narodami w Gliwicach, gdzie zajmowałam się między innymi organizacją i prowadzeniem warsztatów z tematyki równościowej dla młodzieży szkolnej. W szkole pracuję od roku 2002, uczę w szkole podstawowej oraz średniej. Koordynowałam kilka projektów europejskich w ramach programów europejskich, ale również bilateralnej współpracy szkół.
Staram się w swojej pracy korzystać z wielu metod nauczania, używam nowoczesnych technologii i materiałów autentycznych. Interesuję się edukacją alternatywną i próbuję od lat realizować jej postulaty w ramach systemu szkolnego.
Mama trójki dzieci, wolny czas spędzam w podróży lub na rowerze. Uwielbiam góry, morze i fotografię.


Aleksandra Dobrowolska

W Fundacji Serca Kreacja pomagam młodym ludziom w odkrywaniu fascynujących tajemnic świata biologii i geografii oraz jestem opiekunem grupy średniej (4-6).
Jestem absolwentką Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Collegium Da Vinci w Poznaniu. Uwielbiam współpracę z młodymi ludźmi, a pomaganie im w osiąganiu sukcesów, tych małych i dużych oraz wspieranie ich w realizacji marzeń, to dla mnie najlepsza dawka serotoniny. Zawsze podkreślam, że wzajemnie uczymy się czegoś od siebie. Jako nauczyciel i wychowawca pracowałam z dziećmi oraz młodzieżą z rożnych zakątków świata. Na zajęciach staram się stwarzać domową atmosferę i dobierać formy oraz metody pracy (w tym metodę Montessori) tak, by jak najlepiej sprzyjały nauce i rozwojowi. Z racji tego, że jestem również trenerem fitness i dietetyki sportowej stale staram się motywować swoich podopiecznych do aktywnego i zdrowego trybu życia. Moją pasją są góry, góry i jeszcze raz góry oraz organizmy je zamieszkujące. Jestem zafascynowana historią naszej planety i jej mieszkańców (tak, uwielbiam dinozaury :o)). W wolnym czasie oczywiście chodzę/wspinam się po górach, biegam, prowadzę stronę internetową o tematyce przyrodniczej.


Katarzyna Codd

W Serduszkowej Nieszkole lektorka języka angielskiego.
Jestem absolwentką filologii angielskiej o specjalizacji: translatoryka oraz język angielski w biznesie - Uniwersytet Wrocławski. Podyplomowo ukończyłam studia z HR – zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Śląskim.
Pasjonują mnie języki obce, wokalistyka jazzowa oraz psychologa. Mam duże doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym nie tylko w edukacji, ale również w sektorze artystycznym. Lubię łączyć nauczanie języków z muzyką, kreatywnością i dużą dawką humoru :)
W Fundacji Serca Kreacja chcę by angielski tworzył się w naturalnym środowisku przyjaznym dla dzieci i młodzieży, by czerpały garściami z tej nietuzinkowej szkoły.


Malwina Szcześniak

Ukończyłam studia wyższe pierwszego stopnia na kierunku: Pedagogika opiekuńcza i pedagogika resocjalizacyjna w 2013r oraz studia magisterskie :Pedagogika społeczna i terapia pedagogiczna w 2015r. W następnych latach poszerzyłam swoje kwalifikacje o studia podyplomowe z Informatyki oraz Edukacji dla bezpieczeństwa. Zawodowe doświadczenie rozpoczęłam m.in. od wolontariatu w Areszcie Śledczym, pracy w Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach oraz pracy w Szkole Podstawowej.
Aktualnie pracuję z dziećmi i młodzieżą w Szkole Podstawowej nr 13 w Tarnowskich Górach co daje mi ogromną przyjemność i satysfakcję.
W kontaktach z młodzieżą przejawiam stosunek partnerski. Jestem empatyczna, odpowiedzialna, spolegliwa. W pracy skupiam się na odpowiedniej motywacji ucznia, wsparciu, rozwijaniu zainteresowań i osobowości.
Jako nauczyciel jestem świadoma potrzeby permanentnego doskonalenia i dokształcania zawodowego dlatego staram się podejmować różnych nowych wyzwań.
Interesuje się felicytologią, psychologią, resocjalizacją i TIK. Uwielbiam podróżować, pływać i czytać, zaś swój wolny czas poświęcam rodzinie; zwłaszcza opiece, wychowaniu i zabawie z malutkim Kubusiem.
Ewa Tomsia

Ukończyłam historię na Uniwersytecie Śląskim. Zaraz po studiach rozpoczęłam pracę w szkole. Nauczanie jest moją pasją i mimo przepracowanych wielu lat nadal to lubię. Każde spotkanie z młodym człowiekiem traktuję jak przygodę, która dla obydwu stron powinna być ciekawa i inspirująca. Prowadzę również zajęcia z WOS-u, etyki oraz filozofowania. Cały czas czegoś nowego się uczę, poszerzam swój warsztat pracy. Lubię muzykę i dobrą książkę, interesuję się sztukami plastycznymi. Odpoczywam poznając nowe miejsca i ciekawych ludzi.


  Powrót >>  


NOWOCZESNE TECHNOLOGIE oczyszczania stali nierdzewnej


PATRONI MEDIALNI

ORGANIZATORZY


Cel fundacji: Szkoła online na miarę XXI wieku.

Statut Fundacji

Polityka prywatności

Logo Fundacja Serca Kreacja

Kontakt
Masz pytania?
Chcesz zostać sponsorem Fundacji?
Napisz do nas!

fundacja@sercakreacja.pl
Copyright © 2021 - All rights reserved.